Administracja Osiedlowa nr 1

Godziny pracy administracji

poniedziałek 9.00-17.00
wtorek - piątek 7.00-15.00

Pracownicy administracji

Kierownik Administracji
Robert Klecha, pok. nr 4, tel. 42 39 300 w. 323

Z-ca Kierownika Administracji
Karolina Mutschmann-Lentowszczyk, pok. nr 3, tel. 42 39 300 w. 353

Administratorzy
pok. nr 1:
Teresa Jarosz, tel. 42 39 300 w. 346
Joanna Jechna, tel. 42 39 300 w. 338
Genowefa Juszczyszyn, tel. 42 39 300 w. 350
Lidia Obuchowska-Nowak, tel. 42 39 300 w. 367

Rada Osiedla

Przewodniczący Rady Osiedla nr 1
Iwona Litwińska

Z-ca Przewodniczącego Rady Osiedla nr 1
Ryszard Rutkowski

Sekretarz Rady Osiedla Nr 1
Sylwia Retzlaff-Osińska

Przewodniczący Komisji GZM
Zofia Gadomska

Członek Komisji GZM
Agata Marcinkowska

Członek Komisji GZM
Anna Zenker

Przewodniczący Komisji Porządkowej
Sylwia Retzlaff-Osińska

Członek Komisji Porządkowej
Beata Szczęsna

Członek Komisji Porządkowej
Ryszard Rutkowski

 

Centrum-Niskie I

  • Niepodległości  28-29
  • Królowej Jadwigi  42-42a-42b
  • Wyzwolenia  12-14
  • Kopernika  3-4-5
  • Łokietka 1a
  • 5-Go Lipca 40-41-41a
  • Krzywoustego 21

Centrum-Niskie II

  • Piłsudskiego  8-12
  • Jagiellońska  6-6a
  • Malczewskiego  17-17a-17b-17c-17d
  • Malczewskiego 18-18a-18b-18c-18d
  • Malczewskiego 21-21a-21b-21c-21d

Centrum-Stare Miasto

  • Koński Kierat  5
  • Koński Kierat  8-11
  • Śniadeckich  1-2
  • 3-Go Maja  2-2a-3
  • Czackiego 1
  • Grodzka 32-34
  • Kaszubska 31
  • Drzymały 6-7-8

Centrum-Wysokie I

  • Kujawska  7
  • Kujawska  8
  • Wyszyńskiego  36-38
  • Wyszyńskiego  40-42
  • Pl.Żołnierza 1-1a
  • Niepodległości 32-33
  • Pl.Rodła 1-2
  • Wyzwolenia 30-32-34-36-38

Centrum-Wysokie II

  • Malczewskiego  35
  • Rayskiego  2-3-4
  • Matejki  14
  • Matejki  13
  • Matejki  16
  • Malczewskiego 36
  • Matejki 15
  • Matejki 17
  • Jagiellońska 32

Gontyny

  • 1-Go Maja  18-19
  • 1-Go Maja 16-17
  • 1-Go Maja 14-15
  • 1-Go Maja 12-13
  • 1-Go Maja 10-11
  • 1-Go Maja 8-9
  • 1-Go Maja 6-7
  • 1-Go Maja 20-21
  • 1-Go Maja 22-23
  • 1-Go Maja 24-25
  • Parkowa 31-32
  • Parkowa 33-34
  • Parkowa 35-36
  • Parkowa 37-38
  • 1-Go Maja 28-29
  • 1-Go Maja 26-27

Hoża

  • Hoża  1

 

Kijewo

  • Focza  12-14-16
  • Tarpanowa 20-22-24
  • Świstacza 1-3-5-7-9
  • Tarpanowa 26-28-30
  • Świstacza 11-13-15-17-19
  • Tarpanowa 32-34-36
  • Tarpanowa 38-40-42-44

Osiedle Parkowe

  • Miedziana  12-12a-13-13a-13b
  • Miedziana 14-14a-15-15a-15b
  • Jana Chryzostoma Paska 6-8-8a
  • Emilii Plater 75-80
  • Miedziana 16-16a-17-17a-17b
  • Parkowa 14-21
  • Dubois 46-48
  • Malczewskiego 9a
  • Kapitańska 5-5a
  • Swarożyca 1-1a
  • Malczewskiego 8a-8b
  • Jana Kazimierza 21
  • Emilii Sczanieckiej 1-2
  • Emilii Sczanieckiej 3-3a
  • Emilii Sczanieckiej 4-5-6

Pomorzany

  • Piesza  2-3
  • Boczna 3-5-7-9
  • Grudziądzka 22-23-24a-24b-24c
  • Józefa 3-4-4a
  • Grudziądzka 25

Wojska Polskiego

  • Wojska Polskiego  35-37-39
  • Wojska Polskiego 26-28-30
  • Wojska Polskiego 15-17-19
  • Wojska Polskiego 23-25-27
  • Użytk.21
Spółdzielnia Mieszkaniowa Śródmieście
Strona używa cookies Dowiedź się więcej