E-czynsz
  • Sprawdź bieżące saldo
  • Zobacz historię wpłat
  • Pobierz fakturę
31
05.2021

Przeglądy 5-letnie

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Śródmieście” w Szczecnie uprzejmie przypomina i informuje, że w roku 2021 w zasobach Spółdzielni prowadzone są obowiązkowe przeglądy 5-letnie, które obejmują sprawdzenie stanu instalacji gazowej i elektrycznej. Sprawdzenie instalacji elektrycznej obejmuje wyłącznie pomieszczenia kuchni i łazienki. Prace wykonują pracownicy firmy Complex Rafał Gajda. Natomiast, w przypadku instalacji gazowej sprawdzanie obejmuje: gazomierz, okolice gazomierza, kuchenkę gazową i podgrzewacz ciepłej wody (jeżeli występuje, tzw. junkers).
Przypominamy – każdy pracownik wykonujący przegląd posiada wystawiony przez Spółdzielnię identyfikator ze zdjęciem. Identyfikatory posiadają także zabezpieczenia, w tym hologram ze znakiem Spółdzielni.
Informujemy, że wykonanie przeglądów poprzedzone jest wywieszeniem ogłoszenia w odstępie jednego do dwóch tygodni do dnia pierwszych przeglądów, zaś każdy mieszkaniec ma prawo do wglądu w identyfikator. W przypadku wątpliwości w stosunku do osób wykonujących przeglądy prosimy o kontakt z pracownikami Administracji Osiedlowej celem potwierdzenia tożsamości osoby wykonującej przeglądy.

« powrót
Spółdzielnia Mieszkaniowa Śródmieście
Strona używa cookies Dowiedź się więcej